Úvod                Řetízky              Prsteny               Novinky                 Kontakt
Copyright 2009 www.stribrne-retizky.cz. Všechna práva vyhrazena.
Stříbrné řetízky Silver

Velký výběr stříbrných řetízků na krk, stříbrných náramků na ruku, řetízků na ruku i na řetízků na nohu nebo na pás. Můžete si také zvolit délku řetízku jaká Vám vyhovuje. Všechny stříbrné řetízky i všechny další šperky máme fyzicky skladem!

To znamená rychlou expedici a rychlé dodání vámi objednaného zboží v našem internetovém obchodě.

Stříbrný náramek

Náramek stříbrný, Ag 925/1000. Lisovaný vzor, plochý. S ozdobným vzorem tančících kostek. Rozměr 3x0,3 mm. Délka 18 cm. Magic extraflex design CHR des.526.
Všechny naše stříbrné šperky, řetízky, prsteny apod. jsou kontrolovány puncovním úřadem. Ve smyslu zákona č.10/2004 Z.z. o puncovnictví a zkoušení drahých kovů v platném znění jsou navíc všechny stříbrné šperky nad 3g označené puncovní značkou a odpovědnostní značkou jejich výrobce nebo dovozce. Puncovní úřad vykonává nad naší společností dohled ve smyslu platných zákonů ČR.
Internetový obchod

Moderní internetový obchod. Pro větší pohodlí našich zákazníků jsou základní zobrazení řetízků ve zvětšeném módu! Řetízky v přibližně skutečné velikosti najdete v eshopu v detailu každého produktu ve volbě "více obrázků". Taktéž se můžete podívat v popisu na rozměr každého stříbrného řetízku.

Garance vrácení peněz

V pokud Vám u nás zakoupené zboží nebude z jakýchkoliv důvodů vyhovovat, garantujeme Vám vrácení peněz do 7 dnů od zakoupení! V případě, že zjistíte, že vám zakoupený produkt nevyhovuje pokud jde o jeho velikost nebo design, zašlete ho zpět na naši adresu a my Vám vrátíme peníze.
Náramek proplétaný

Náramek stříbrný, Ag 925/1000. Lisovaný vzor, proplétaný. Lisovaný řetízek splétaný do copánkového tvaru - přítažlivý a moderní vzhled rybí kosti. Délka 18 cm. CHPR11 3rows 3color.
V našem online internetovém obchodě najdete velký výběr dalších stříbrných řetízků, náušnic, stříbrných náramků, hodinek, přívěsků na krk, řetízků na nohu nebo na na ruku a dalšího sortimentu. Každý den naši nabídku doplňujeme o designové novinky z oblasti stříbra a stříbrných šperků.
Silver
Více info
Více info
Pravé stříbrné řetízky pro vás...