Úvod                Řetízky              Prsteny               Novinky                 Kontakt
Copyright 2009 www.stribrne-retizky.cz. Všechna práva vyhrazena.
Stříbrné řetízky Silver

Naše firma je jedním z největších výrobců a dovozců stříbrných řetízků, prstenů a jiných šperků za stříbra. Kvalita práce našich řemeslníků a designérů je vysoká. Je vždy kladen důraz na originální design našich produktů a v neposlední řadě také na kvalitu provedení šperků. Naše šperky mají také tradici. V České republice máme již více než 15 000 spokojených zákazníků.

Jako silný a stabilní obchodní partner Vám nabízíme záruku velkého výběru šperků, rychlé dodací lhůty a vynikající ceny!

Prsten Bali

Prsten stříbrný, Ag 925/1000. Prsten ze tří stříbrných drátů spojuje uprostřed vzor bali.
Všechny naše stříbrné šperky, řetízky, prsteny apod. jsou kontrolovány puncovním úřadem. Ve smyslu zákona č.10/2004 Z.z. o puncovnictví a zkoušení drahých kovů v platném znění jsou navíc všechny stříbrné šperky nad 3g označené puncovní značkou a odpovědnostní značkou jejich výrobce nebo dovozce. Puncovní úřad vykonává nad naší společností dohled ve smyslu platných zákonů ČR.
Vždy solidní ceny

Jelikož se na trhu se stříbrnými šperky pohybujeme již velmi dlouho, umíme připravit pro naše stávající i nové zákazníky opravdu seriozní nabídku našich produktů jako jsou stříbrné řetízky, stříbrné prsteny, stříbrné přívěsky a náušnice. D9ky této tradici a našim zkušenostem jsou u nás vždy samozřejmostí i nejnižší možné ceny na trhu.

Garance vrácení peněz

V pokud Vám u nás zakoupené zboží nebude z jakýchkoliv důvodů vyhovovat, garantujeme Vám vrácení peněz do 7 dnů od zakoupení! V případě, že zjistíte, že vám zakoupený produkt nevyhovuje pokud jde o jeho velikost nebo design, zašlete ho zpět na naši adresu a my Vám vrátíme peníze.
Prsten Esíčka

Prsten stříbrný, Ag 925/1000. Zajímavý vzor dvou vlnovek vyplněný jemně tvarovanými "esíčky". Středně masivně působící vzor.
V našem online internetovém obchodě najdete velký výběr dalších stříbrných řetízků, náušnic, stříbrných náramků, hodinek, přívěsků na krk, řetízků na nohu nebo na na ruku a dalšího sortimentu. Každý den naši nabídku doplňujeme o designové novinky z oblasti stříbra a stříbrných šperků.
Silver
Více info
Více info
Pravé stříbrné šperky a novinky pro vás...