Úvod                Řetízky              Prsteny               Novinky                 Kontakt
Copyright 2009 www.stribrne-retizky.cz. Všechna práva vyhrazena.
Stříbrné prsteny

Naše firma je jedním z největších výrobců a dovozců stříbrných prstenů, řetízků a jiných šperků za stříbra. Šperky Vám zašleme prostřednictvím České pošty jako cenné psaní/balík. Šperky z vaší objednávky obdržíte většinou do 7 - 10 pracovních dní od objednávky. Při převzetí šperků zaplatíte šperky doručovateli v hotovosti - dobírka. Při objednávce nad 1499.- Kč je poštovné a balné zdarma. V případě, že požadujete expresní dodání, zvolte prosím platbu bankovním převodem na náš účet v ČR, platební kartou, nebo paypalem.

Prsten stříbrný

Prsten stříbrný, Ag 925/1000. S kamínky (CZ - zirkon). Kroužek s řeckým vzorem a osazeným kamínkem čtvercového tvaru.
Zdarma dárek
Ke každé objednávce stříbrných šperků  vám přibalíme ZDARMA praktické DÁRKY jako poděkování za váš nákup u nás: např. krabičku na šperky, měřič velikostí prstů a slevový kupón na další nákup.
Vždy solidní ceny

Jelikož se na trhu se stříbrnými šperky pohybujeme již velmi dlouho, umíme připravit pro naše stávající i nové zákazníky opravdu seriozní nabídku našich produktů jako jsou stříbrné řetízky, stříbrné prsteny, stříbrné přívěsky a náušnice. D9ky této tradici a našim zkušenostem jsou u nás vždy samozřejmostí i nejnižší možné ceny na trhu.

Garance vrácení peněz

V pokud Vám u nás zakoupené zboží nebude z jakýchkoliv důvodů vyhovovat, garantujeme Vám vrácení peněz do 7 dnů od zakoupení! V případě, že zjistíte, že vám zakoupený produkt nevyhovuje pokud jde o jeho velikost nebo design, zašlete ho zpět na naši adresu a my Vám vrátíme peníze.
Prsten s kamínky

Prsten stříbrný, Ag 925/1000. S kamínky (CZ - zirkon). Kroužek s řeckým vzorem a osazeným kamínkem čtvercového tvaru.
V našem online internetovém obchodě najdete velký výběr dalších stříbrných řetízků, náušnic, stříbrných náramků, hodinek, přívěsků na krk, řetízků na nohu nebo na na ruku a dalšího sortimentu. Každý den naši nabídku doplňujeme o designové novinky z oblasti stříbra a stříbrných šperků.
Silver
Více info
Více info
Pravé stříbrné prsteny pro vás...